Kavan Facilties Management Services Sp. z o.o.

Select Language:

Kavan Facilties Management Services Sp. z o.o.

Select Language:

O FIRMIE

Wiodący dostawca usług biznesowych

Kavan Facilities Management Services Sp. z o.o. to renomowana firma świadcząca kompleksowe usługi biznesowe pracująca z klientami z różnych branży i wychodząca na przeciw ich skomplikowanym problemom z pomocą uproszczonych i dogodnych rozwiązań. Specjalizujemy się w takich obszarach, jak

DOŚWIADCZONY PERSONEL

Talent, któremu możesz zaufać

0
Rekrutacji
0
Tymczasowych zatrudnień
0
Założonych działalności
0
Usług doradztwa edukacyjnego

NASZA FIRMA

Zapewniamy wysokiej jakości usługi

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów zajmujących się zróżnicowanymi usługami biznesowymi. Nasz zespół posiada łącznie 12-letnie doświadczenie w pracy w dziedzinie rekrutacji i w pełnym zakresie usług zatrudnienia.

ZORIENTOWANIE NA KLIENTA

Nasze usługi

Rekrutacja

Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów szybko przegląda i analizuje projekty rekrutacyjne i wybiera kandydatów idealnie pasujących do zadania. Jesteśmy w stanie obsłużyć projekty rekrutacyjne o dowolnej skali i rozmiarze.

Usługa zatrudnienia tymczasowego

Oferujemy przedsiębiorstwom usługi zatrudnienia tymczasowego na krótkie okresy czasu na podstawie umowy. Nasi klienci korzystają z usług tego rodzaju dla projektów celowych, które pozwalają zaoszczędzić czas, kapitał i wysiłki związane z rekrutacją odpowiednich kandydatów.

Doradca edukacyjny

Świadczymy doradztwo w dziedzinie edukacji studentom i jako specjaliści w zakresie certyfikatów i zaawansowanych kierunków. Nasz zespół może zorganizować przyjęcie na renomowane uniwersytety i zapewnić porady w zakresie najlepszych kierunków do rozwoju kariery zawodowej.

Rozpoczynanie działalności w Polsce

Posiadamy zespół specjalistów, którzy świadczą całą gamę usług od rejestracji nazwy przedsiębiorstwa do pełnej dokumentacji i rozpoczęcia działalności w Polsce. Współpracujemy z krajowymi i międzynarodowymi klientami w Polsce, pomagając im w rozpoczęciu legalnej działalności.

Rozwiązania i usługi IT

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług IT dla naszych klientów. Nasz zespół specjalistów został doskonale wyszkolony do świadczenia usług związanych z oprogramowaniem, sprzętem, okablowaniem i sieciami.

WYBIEGAMY MYŚLAMI W PRZYSZŁOŚĆ

nasze podejście

W pracy posługujemy się podejściem skoncentrowanym na kliencie. Zawsze współpracujemy blisko z klientami, dzięki czemu znamy dokładnie ich wymagania i jesteśmy w stanie proponować im odpowiednie rozwiązania. Nasze usługi są wysokiej jakości, najlepsze w branży i zgodne ze standardami biznesowymi. Członkowie naszego zespołu zawsze dokładają wszelkich starań, żeby zrozumieć aktualne potrzeby i zapewnić efektywne i skuteczne rozwiązania.

Whatsapp Us