Kavan Facilties Management Services Sp. z o.o.

Select Language:

Kavan Facilties Management Services Sp. z o.o.

Select Language:

O NAS

DOSTAWCA USŁUG WYSOKIEJ JAKOŚCI

Obsłużymy rozwój twojego przedsiębiorstwa

Świadczymy usługi okołobiznesowe ukierunkowane na zakładanie firm i wspieranie ich rozwoju poprzez rozpoczęcie działalności w Polsce, zatrudnienie właściwych kandydatów, zapewnienie doradztwa profesjonalistom i inne usługi okołobiznesowe.

NAJLEPSI W BRANŻY

Kim jesteśmy.
Czym się zajmujemy.

Jesteśmy specjalistami w branży rekrutacyjnej i założyliśmy naszą pierwszą firmę w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pod nazwą Al Qalb Al Naqi Facilities Management Services (AQAN) . AQAN obsługiwała wielu szanowanych klientów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Link do strony AQAN Facilities Management Services podano poniżej.

LEADER INNOWACJI

ZAŁOŻONA W ROKU 2019

Od powstania w 2019 r. rozwijamy się dynamicznie. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin i świadczymy usługi okołobiznesowe w oparciu o doświadczenie w obsłudze różnych branży.

0
Rekrutacji
0
Tymczasowych zatrudnień
0
Założonych działalności
usług doradztwa edukacyjnego
aqan pic1
WIADOMOŚĆ OD PREZESA

Krishna Ghimire

Nasz portfel usług opracowany został pod kątem wychodzenia na przeciw szybko następującym zmianom w branży wsparcia dla biznesu, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełniać wymagania nowych projektów i chronić aktywa, ludzi i działalność naszych klientów. Jesteśmy dumni z naszych cenionych pracowników – ich umiejętności, doświadczenie i kreatywne myślenie stanowią podstawę oferowanych przez nas usług w ramach naszego podejścia do spełniania potrzeb klienta. Cenimy indywidualność i szanujemy różnorodność naszych zespołów. Różnice nas jednoczą, dzięki czemu nasi pracownicy wspaniale się rozwijają w środowisku, które pozwala im na uzyskiwanie jak najlepszych wyników i osiągnięcie swojego potencjału.

Naszym dalekosiężnym celem jest stworzenie zatrudnienia dla osób utalentowanych i chętnych do nauki. Poza tym, potrzebujemy wsparcia ze strony naszych cenionych klientów.

Mam nadzieję, że niedługo skorzystacie z naszych usług i czekamy z niecierpliwością na możliwość nawiązania z wami współpracy.

NASI SPECJALIŚCI W BRANŻY

Zapoznaj się z naszym zespołem

KFMS team1

Alina Khadka

Dyrektor ds. administracji i zasobów ludzkich

Janina Buranov

Księgowy

Whatsapp Us