Kavan Facilties Management Services Sp. z o.o.

Select Language:

Kavan Facilties Management Services Sp. z o.o.

Select Language:

USŁUGI

USŁUGI REKRUTACYJNE I BIZNESOWE

Zapewniamy ekonomiczne rozwiązania

Dostosowujemy nasze usługi do wymagań klienta w dziedzinie rekrutacji, rozpoczynania działalności, doradztwa edukacyjnego oraz rozwiązań i usług IT

ZORIENTOWANIE NA KLIENTA

Nasze usługi

Rekrutacja

Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów szybko przegląda i analizuje projekty rekrutacyjne i wybiera kandydatów idealnie pasujących do zadania. Jesteśmy w stanie obsłużyć projekty rekrutacyjne o dowolnej skali i rozmiarze.

Usługa zatrudnienia tymczasowego

Oferujemy przedsiębiorstwom usługi zatrudnienia tymczasowego na krótkie okresy czasu na podstawie umowy. Nasi klienci korzystają z usług tego rodzaju dla projektów celowych, które pozwalają zaoszczędzić czas, kapitał i wysiłki związane z rekrutacją odpowiednich kandydatów.

Doradca edukacyjny

Świadczymy doradztwo w dziedzinie edukacji studentom i jako specjaliści w zakresie certyfikatów i zaawansowanych kierunków. Nasz zespół może zorganizować przyjęcie na renomowane uniwersytety i zapewnić porady w zakresie najlepszych kierunków do rozwoju kariery zawodowej.

Rozpoczynanie działalności w Polsce

Posiadamy zespół specjalistów, którzy świadczą całą gamę usług od rejestracji nazwy przedsiębiorstwa do pełnej dokumentacji i rozpoczęcia działalności w Polsce. Współpracujemy z krajowymi i międzynarodowymi klientami w Polsce, pomagając im w rozpoczęciu legalnej działalności.

Rozwiązania i usługi IT

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług IT dla naszych klientów. Nasz zespół specjalistów został doskonale wyszkolony do świadczenia usług związanych z oprogramowaniem, sprzętem, okablowaniem i sieciami.

NAJLEPSI W BRANŻY

Uzyskaj najlepsze rozwiązania od liderów branży

Kandydatów dla naszych klientów rekrutujemy na stałe lub tymczasowo. Posiadamy zespół wykwalifikowanych specjalistów od rekrutacji i świadczymy takie usługi, jak

DOSKONAŁE USŁUGI

Co oferujemy

Wysokiej jakości usługi

Świadczymy usługi o wysokich standardach jakości – właśnie to jest jedynym sensem naszego istnienia.

Ekonomiczne rozwiązania

Rozumiemy przedsiębiorstwa operujące na ograniczonych zasobach, więc świadczymy ekonomiczne usługi oparte na potrzebach

Satysfakcja klienta

Biznes to ludzie, dlatego też zapewniamy spełnienie wymagań klienta zgodnie z jego oczekiwaniami.

SŁUŻYMY DOŚWIADCZENIEM

Nasze kompetencje

Usługi rekrutacyjne
100%
Usługi zatrudnienia tymczasowego
98%
Rozpoczynanie działalności w Polsce
99%
Doradca edukacyjny
98%
Rozwiązania i usługi IT
99%

Specjaliści w naszym doświadczonym zespole są doskonale wyszkoleni w swoich dziedzinach. Istniejemy od ponad 13 lat i zebrane doświadczenie wzbogaciło nas o umiejętność lepszej obsługi i zapewnienia najlepszych rozwiązań dla wymagań klienta.

Obsługiwaliśmy wiele branż poprzez służenie klientom z różnych stron świata. Oddanie pracy pozwala nam rozwijać zespół i sięgać do coraz to dalszych stron świata, aby obsługiwać klientów globalnych.

Whatsapp Us